Tropimango

Tropimango je typickým příkladem bezvadného šlechtění. Tato výtečná konopná semínka vznikla dalším šlechtěním legendární a několikrát oceněné odrůdy Somango S1. Tento poklad vznikl díky štědrosti jednoho velmi blízkého přítele seedbanky Philosopher Seeds.

Je to překrásná konopná rostlina s velkými tmavě zelenými listy a velmi malými mezi-uzlovými odstupy. Je velmi jednoduchá na pěstování, protože je robustní konstrukce a má dobrou toleranci k velkému množství živin. Doporučujeme pěstovat při teplotách teploty pod 28 °C .

Pěstovaná indoor si dobře rozumí se SOG technikou. Její palice jsou tvrdé, těžké, kompaktní a zcela potažené aromatickou, jasně bílou pryskyřicí. Pozor na deště a rosu během doby kvetení, vysoká hustota palic může zvýšit nebezpečí plísňové infekce.
Tato rostlina nedostala své jméno bezdůvodně: Tropimango voní po tropickém ovoci, zejména mangu . Tato vůně je také dokonale replikována na patře když ji kouříte, takže vůně i chuť jsou dokonale sladěny. Chuť je dlouhotrvající a zanechává lahodnou ovocnou příchuť. Uživatelé vaporizérů zažijí s Tropimangem skutečný příval chutí.

Konopí má vysoký obsah THC a evokuje uklidňující efekt, který vám umožní provádět své každodenní činnosti v klidu a s úsměvem na tváři.

 

 

Tento model můžete zakoupit se slevou ZDE:

Koupit Semena konopí