Guava Berry Kush – Guayita

Hlavním cílem projektu při šlechtění konopných semen Guava Berry Kush bylo nabídnout typickou USA chuť i léčebnému konopí. Proto jsme elitní klon Guavy zkřížili s Juanitou La Lagrimosou. Výsledkem je zvláštní směsice zemitých Guava chutí s ovocnými tóny citrusů z Juanita La Lagrimosy.

Guava Berry Kush je stabilní hybrid, který vyvíjí silnou a prominentní centrální palici se širokými, tmavě zelenými listy, které jasně připomínají Guavau.

Rostlina nevyžaduje mnoho živin, jen je potřeba ji pravidelně zalévat v průběhu doby květu, zejména při teplotách nad 25 °C. Je vysoce odolná vůči škůdcům i chorobám a nevadí ji ani nepříznivé povětrnostní podmínky nebo nízké teploty.

intenzivní zemitou chuť s příchutí sladkých bobulí. Trefná kombinace rodičů poskytuje jedinečnou, úžasnou, dlouhotrvající a jednoduše lahodnou chuť kushe.

Guava Berry Kush má velice silný efekt s vysoce relaxačními a omamujícími účinky. Doporučujeme ji kouřit na konci dne v boji proti stresu či poruchám spánku. Má velmi vysoký obsah CBD, díky čemu je vhodná pro léčebné využití.

 

 

Tento model můžete zakoupit se slevou ZDE:

Koupit Semena konopí