Easy Haze

Konopná semínka Easy Haze zdědila po svých rodičích ty nejlepší vlastnosti: silnou, hustou, kompaktní konstrukci z Yumboltu a tenké lístky a aroma i sativa efekt od Kali Mist (Western Winds).

Easy Haze se hodí pro indoor i outdoor pěstování. Jeho kultivace je velmi snadná a navíc produkuje mimořádné výnosy. Rozvíjí spoustu bočních větví, čímž je ideální pro techniku SCROG. Jeho mezi-uzlové rozteče a celková velikost je relativně malá v porovnání s jinými sativami.

Umí se dobře vypořádat s nutriční nerovnováhou, teplotním stresem, škůdci i chorobami a je zvláště odolný proti vysoké vlhkosti životního prostředí.

Proto se také dokonale hodí pro outdoor pěstování. Pokud roste volně v půdě, dosahuje úžasných výšek a jeho vysoce produktivní větve se zcela pokryjí světlými chloupky. Aplikace prořezávání je účinný způsob, jak udržet výšku pod kontrolou.

Chuť i vůně této Haze odrůdy je citronová, s příchutí připomínající tropický ananas.

Toto konopí navozuje silný a dlouhotrvající účinek, který není vhodný konzumovat před úkoly, které vyžadují koncentraci. Stručně řečeno, jedná se o kmen sativa s vysokým obsahem THC, který poskytuje nádherný a příjemný psychedelický účinek.

Tato kvalitní konopná semínka byla oceněna výborným třetím místem v konopné soutěži  Spannabis Cannabis Champions Cup 2011.

 

 

Tento model můžete zakoupit se slevou ZDE:

Koupit Semena konopí