Critical 47

0
27

Tato konopná semínka jsou výsledkem křížení Critical Massu s AK 47. Výsledek předčil naše očekávání a dosáhl pozoruhodného zlepšení již tak skvělého Skunk aroma. Critical 47 získal již několik ocenění od svého uvedení na trh, čímž prokázal svůj výborný potenciál. Dokonce dosáhl i titulu „Girl of the Year 2015“.

Je to rostlina střední velikosti s pyramidovou strukturou růstu. Nevyžaduje velké množství hnojiva, ale v případě nedostatku živin může poměrně rychle zežloutnout. Doporučujeme pěstováním v biologických systémech, čímž se jeho vůně i chuť ještě zvýší až na skoro neuvěřitelnou úroveň.

Zelené květiny uvolňují silnou vůni manga či broskví s lehkým nádechem vanilky. Silná ovocná vůně naplní i vaše chuťové pohárky mangem a broskví. Budete překvapeni i jemnou příchutí vanilky.

Konopí má velmi silný a dlouhotrvající efekt s meditačním a relaxačním účinkem. Sucho v ústech se objeví rychle a výrazně zvyšuje chuť k jídlu.

Tato vysoce kvalitní konopná semínka můžete u nás také zakoupit v samonakvétací verzi, která není závisla na fotoperiodě.

 

 

Tento model můžete zakoupit se slevou ZDE:

Koupit Semena konopí