Candida (CD-1)

Pod názvem Candida (CD-1) naleznete vysoce výnosná feminizovaná semínka léčebné marihuany s jedinečnou citronovou chutí a vůní, která perfektně doplňují jejich léčivé vlastnosti.

U této výjimečné CBD odrůdy hladina THC v testech nikdy nepřekročila 1%. Dále se v těchto testech zjistilo, že Candida může obsahovat 11% až 20% CBD,  což ji řadí mezi první místa na pomyslném žebříčku odrůd s vysokým obsahem CBD.

Její vysoká kvalita byla také nedávno oceněna v konopném šampionátu „Spannabis Champions Cup“ 2017, kde se umístila na druhém místě.

Candida (CD-1) může být efektivně pěstována jak uvnitř, tak i venku a je vhodná do všech růstových médií. Navíc dobře prosperuje v jakémkoli klimatu a její růst je velmi intenzivní.

Tento konopný zázrak může při pěstění vyprodukovat dva různé fenotypy: sativu a indicu. Počáteční výzkum naznačil, že sativa fenotyp produkuje nižší výnosy, ale mívá vyšší obsah CBD. Indika fenotyp zase produkuje větší a hustší palice s nižší úrovní CBD, ale stále s výborným poměrem CBD/THC. Obecně platí, že sativa fenotyp je vhodnější spíše pro extrakci než ke kouření, zatímco indika se hodí dobře pro oba účely.

Vřele vám doporučujeme přečíst si naši recenzi tohoto výjimečného kmene, kterou naleznete ZDE.

 

 

Tento model můžete zakoupit se slevou ZDE:

Koupit Semena konopí