Amnesika 2.0

Amnesika 2.0 je dalším vývojovým stupněm klasické Amnesiky. Byla šlechtěna s cílem zvýšit výtěžnost a zkrátit dobu květu. Za tímto účelem byla Amnesika skřížená s vyhlášeným Critical Massem od seedbanky Mr Nice.

Tato výborná konopná semínka produkují masivní výnosy ať už jsou pěstovány jak indoor, tak outdoor. Mají prudký růst a krátkou dobu kvetení, což je ideální pro systémy SOG . V tomto případě doporučujeme období růstu okolo 2 až 3 týdnů a odstranit všechny spodní větve, protože rostlina má tendenci vyvíjet velké množství bočních větví .

Venku roste také velmi energicky a snadno dosáhne výšky kolem dvou metrůAmnesika 2.0 je jednoduchá na pěstění, výborně se hodí pro všechny druhy pěstebních substrátů a pěstebních způsobů. Doporučujeme použít oka nebo jiné rostlinné podpěry, aby pomohly rostlině unést hmotnost palic.
Amnesika 2.0 je silně aromatická rostlina a to jak čerstvá, tak i po vysušení. Chuť má sladkou a velmi originální a připomíná nejvíce lískové ořechy .

Efekt tohoto konopí je opravdu ohromující a velmi psychoaktivní . Stručně řečeno, užijte si ho u pohovky, protože ji opravdu budete potřebovat! 🙂

Amnesika 2.0 získala výborné třetí místo na konopné soutěži ExpoGrow Cannabis Cup 2012.

 

 

Tento model můžete zakoupit se slevou ZDE:

Koupit Semena konopí